O firmie:


Telefon: +48 604 434 422

Strona: https://www.studio-motiv.pl/

Nazwa: Studio Projektowe Motiv

Adres: Jana Nagórskiego 5

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-408
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Urządzanie wnętrz mieszkalnych lub biurowych na własną rękę nie zawsze jest dobrym pomysłem. Do przemyślenia jest bowiem szereg kwestii, co zajmuje czas i wymaga wiedzy. Mowa tu przede wszystkim o rozmieszczeniu ścian działowych, zaplanowaniu instalacji, wyborze mebli czy zakupie dodatków, mających duży wpływ na ostateczny odbiór pomieszczeń. Są to główne powody, dla których właściciele nieruchomości kontaktują się z przedstawicielami przedsiębiorstwa, jakim jest Studio Motiv w Poznaniu. Architekt wnętrz, który w nim pracuje, traktuje każde zlecenie z dużym zaangażowaniem. Zainteresowani mają zagwarantowaną kompleksową pomoc, dzięki czemu o nic się nie martwią i mogą skoncentrować się na swoich obowiązkach.

Godni zaufania architekci powinni wyróżniać się głową pełną pomysłów, wyobraźnią przestrzenną, uzdolnieniami plastycznymi, umiejętnością pracy w zaawansowanych programach graficznych, znajomością materiałów budowlanych oraz wiedzą dotyczącą sztuki konstruktorskiej. Realizują oni zlecenia na rzecz właścicieli domów i mieszkań oraz przedsiębiorców planujących generalny remont biur. Na samym wstępie rozpoznają charakter obiektu i poszczególne strefy, jakie się w nich znajdują, a ponadto tworzą koncepcje po zapoznaniu się z oczekiwaniami oraz budżetem klientów.

Zajmują się także projektami wykonawczymi oraz przygotowywaniem kosztorysów inwestorskich i dbają o dopełnienie niezbędnych formalności. Specjaliści nie zapominają o tym, że wnętrza powinny być nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne, tak by przebywanie w nich było komfortowe. Ma to szczególne znaczenie w przypadku kawalerek lub pozostałych nieruchomości o małym metrażu, których urządzanie bywa kłopotliwe. Mogą oni pochwalić się wyczuciem stylu oraz umiejętnością łączenia ze sobą kolorów czy dodatków, takich jak tekstylia bądź oświetlenie.

Na współpracę z biurem projektowym decydują się właściciele nieruchomości ceniący sobie niebanalne rozwiązania aranżacyjne, którzy lubią otaczać się pięknymi przedmiotami. Jego przedstawiciele nie tylko przygotowują projekty lub trójwymiarowe wizualizacje, ale też sprawują nadzór nad pracami wykonawczymi. Pomagają znajdywać zaufane ekipy remontowe, które wywiązują się z obowiązków terminowo i bardzo często znają doświadczonych stolarzy, malarzy, elektryków czy płytkarzy, dzięki czemu poszukiwanie ich na własną rękę nie jest koniecznością.

Data dodania: 22-01-2023
Autor: Filip Zając
Źródło:
https://www.studio-motiv.pl/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

Poznań