O firmie:


Telefon: 663 127 256

Strona: https://lazienka360.pl

Nazwa: Lazienka360.pl

Adres: Mierzyn 42

Miejscowość: Mierzyn

Kod pocztowy: 64-400
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Od wielu lat profesjonalne usługi świadczy klientom sklep internetowy z ceramiką i armaturą łazienkową. Jest to doświadczona firma, starająca się sprostać oczekiwaniom nabywców poszukujących budżetowych rozwiązań, jak i tych, którym zależy na towarach luksusowych. Oferta sklepu jest bogata i można w niej znaleźć absolutnie każdy produkt do wyposażenia małej czy dużej łazienki w dowolnym stylu. Oferta obejmuje również wszelkie akcesoria służące do podłączenia i prawidłowego funkcjonowania:

  • wanien,
  • brodzików,
  • kabin prysznicowych,
  • bidetów,
  • umywalek. 

Polecane przez sklep lazienka360.pl artykuły pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów, z którymi współpracuje on od wielu lat. Oferuje również wysoką jakość usług, starając się, aby były one kompleksowe i satysfakcjonujące. Zatrudnia wykwalifikowanych i doskonale znających asortyment specjalistów, którzy potrafią doradzić w wyborze i podpowiedzą wiele ciekawych rozwiązań.

Wśród setek produktów są także wysokiej jakości odpływy liniowe coraz częściej wybierane przez klientów ceniących sobie wygodę. Są one idealne do minimalistycznych łazienek z kabinami prysznicowymi stworzonymi we wnękach. Doskonale sprawdzają się w domach, chociaż jest też możliwość ich montażu w mieszkaniach w bloku, jeśli strop jest wystarczająco gruby. Można też stworzyć specjalne podwyższenie pozwalające na dokonanie montażu.

Wspomniane odpływy podłogowe i ścienne dostępne są w sklepie w wielu rodzajach i rozmiarach. Pochodzą one od tak znanych producentów, jak Balneo, Mestri, Schedpol czy Vabo. Ze względu na różne sposoby montażu, klienci mogą mieć problem z wyborem, ale wówczas z pomocą pospieszy personel sklepu. Poza tym, każdy produkt znajdujący się w ofercie jest dokładnie opisany, aby nabywcy łatwiej było podjąć decyzję.

Poszukując zatem dowolnego produktu do łazienki, czy to w postaci akcesoriów do podłączenia, czy samej ceramiki, wystarczy zapoznać się z ofertą, a znajdzie się produkt spełniający oczekiwania. Sklep oferuje atrakcyjne ceny i szybką wysyłkę.

Data dodania: 18-12-2021
Autor: Maks Zalewski
Źródło:
https://lazienka360.pl/pl/c/Odplywy-liniowe/101


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

Poznań