O firmie:


Telefon: 798 501 160

Strona: https://www.szyciewdomu.pl

Nazwa: Szyciewdomu.pl

Adres: Aleja Niepodległości 54a

Miejscowość: Wołomin

Kod pocztowy: 05-200
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Mnóstwo osób już we wczesnym dzieciństwie przejawia pasję do projektowania i tworzenia strojów. Dlatego niektórzy producenci postanowili stworzyć odpowiedni model maszyny, która, chociaż jest zabawką, faktycznie szyje i pozwala rozwijać zamiłowanie do szycia. Są to produkty niezwykle proste i tanie, a przede wszystkim bezpieczne w użytkowaniu. Co więcej, dają możliwość dzielenia pasji dziecka z rodzicem Oferta rynkowa w zakresie maszyn do szycia jest niezwykle bogata, dlatego każdy znajdzie model, który go uszczęśliwi.

Zastanawiając się, gdzie szukać, wystarczy zajrzeć na stronę szyciewdomu.pl. Należy ona do firmy od lat dostarczającej odpowiedni sprzęt amatorom i profesjonalistom. Mając problem z podjęciem decyzji, zawsze można skorzystać z pomocy doświadczonego personelu sklepu, który poznawszy oczekiwania nabywcy, podsunie kilka najciekawszych modeli. Ich ceny wahają się od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Z jednej strony, na początku nie trzeba mieć zaawansowanego sprzętu. Szycia można uczyć się na prostszym urządzeniu. Z drugiej, po co tracić pieniądze na dwie maszyny, skoro można od razu nabyć lepszy model, mający więcej funkcji.

W asortymencie sklepu można znaleźć niedrogie urządzenia marki Redstar, cenionej przez użytkowników za staranne wykonanie przy niskiej cenie. To z pewnością świetne maszyny dla osób, które nie zamierzają spędzać zbyt wiele czasu przy nich, ale pragną mieć taki sprzęt w domu w razie potrzeby. Wystarczy opowiedzieć sprzedawcy, do jakich celów ma on służyć, a  ten z łatwością wybierze model, który sprosta tym oczekiwaniom. Wybierając budżetowe urządzenie, czy zaawansowaną maszynę komputerową można mieć pewność doskonałej jakości i atrakcyjnej ceny.

Przedsiębiorstwo to sprzedaje także:

  • overloki,
  • coverloki,
  • hafciarki,
  • plotery tnące.

Oferta zainteresuje osoby prywatne oraz wiele pracowni krawieckich i salonów mody, które firma ta zaopatruje w niezbędny sprzęt do szycia, prasowania, krojenia i cięcia. W sprzedaży są też różne akcesoria krawieckie i części zamienne do maszyn.

Data dodania: 17-11-2022
Autor: Matylda Gajewska
Źródło:
https://www.szyciewdomu.pl/pl/producer/Redstar/62


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa

pogotowie-komputerowe24h.pl

Warszawa