O firmie:


Telefon: 502255745

Strona: https://www.tapestry.pl/

Nazwa: Tapestry

Adres: Krzywoustego 27b

Miejscowość: Gdańsk

Kod pocztowy: 80-360
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Gobelin to klasyczna tkanina dekoracyjna, która ma za zadanie przypominać obraz. Często była stosowana jako motyw dekoracyjny na różnych dworach oraz w pałacach polskich, dzięki czemu jej posiadanie przypisywano jedynie zamożnym osobom. Gobeliny były stopniowo wypierane przez inne formy sztuki, jednak wraz z latami powróciły do łask i goszczą na niejednej ścianie w wielu domach oraz mieszkaniach. Tapestry.pl to sklep internetowy, który proponuje arrasy najwyższej jakości, które można zakupić już po naprawdę korzystnej cenie. Nie muszą się Państwo obawiać przepłacania lub niskiej jakości materiałów użytych w produkcji.

Artystyczne zdobienia na ścianę sprawdzą się w różnych pomieszczeniach, takich jak sypialnia dziecięca, sypialnia dorosłych, przedpokój, salon, jak i w wielu innych. Zainteresowanie na arrasy wzrosło wraz z poszukiwaniem coraz to nowszych form dekoracji. Taki wyraz artystyczny został zapomniany na wiele lat, aby powrócić i zagościć w domach wielu osób. E-sklep daje gwarancję, że wszystkie produkty na stronie internetowej tapestry.pl wykonane są z odpowiednio wytrzymałych materiałów. Dawna forma gobelinów- szpalery były znane były już w Polsce od XVII wieku. Ze względu na długą historię tego typu zdobień powróciły one do polskich domów idealnie sprawdzając się jako doskonała dekoracja. Zamiast decydować się na często bardzo drogie obrazy, których jakość może pozostawiać wiele do życzenia, polecane produkty zdobne z pewnością sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających.

Sklep internetowy zachęca do prześledzenia oferty sprzedażowej, która mieści się na oficjalnej stronie internetowej. Pozwala to na zapoznanie się z dostępnymi artykułami po naprawdę korzystnych cenach. Ze względu na możliwość zamówienia produktów przez Internet nie muszą Państwo tracić czasu na odwiedzanie często tłocznych sklepów stacjonarnych z takimi zdobieniami. Użytkowe, jak i dekoracyjne arrasy czekają na każdego zainteresowanego zakupem. Dzięki temu każdy odnajdzie coś dla siebie.

Data dodania: 10-01-2019
Autor: Maks Sikorski
Źródło:
https://www.tapestry.pl/Gobeliny-na-sciane-c15


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:DOWAN Sp. z o.o.

Gdańsk

Kancelaria Radcy Prawnego Janusz Behrendt

Pruszcz Gdański

Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe

Jastrzębia Góra