O firmie:


Telefon: 61 652 51 35

Strona: https://meblopol24.pl/

Nazwa: Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

Adres: Bogusławskiego 11

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-214
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Renowacja mebli może być czasochłonna. Osiągnięcie jednak zamierzonego efektu będzie dużo łatwiejsze, jeśli wcześniej drewno będzie wyszlifowane. Dopiero wtedy będzie gotowe na przyjęcie nowej porcji substancji, które mogą go zabezpieczyć. Wybór krążków ściernych zależy od tego, jaką się ma szlifierkę.

Zanim zdecydujesz się kupić jakiekolwiek krążki ścierne, to warto, abyś dobrze przemyślał wybór szlifierki. W przypadku, kiedy kształty krążków są nietypowe i trudno je dostać, może dużo bardziej sensowny będzie wybór szlifierki, do której bez trudu można dokupić je dużo łatwiej?

Obecnie do wiodących producentów oferujących materiały ścierne można zaliczyć Klingspor, Kovax, Norton Saint-Gobain i Techem BP. To producenci, których produkty mogą być wykorzystywane zarówno w profesjonalny, jak i półprofesjonalny sposób. Mają oni w swojej ofercie nie tylko krążki na rzep, które sprawnie i szybko można zmieniać, ale również krążki z otworami i bez. Warto wiedzieć również, że oferują oni różne krążki, dzięki czemu w zależności od tego, czy potrzeba silnego szlifowania czy szlifowania poprzedzającego polerowanie, można znaleźć odpowiedni dla siebie produkt.  Wspomniane wyżej marki mają krążki w popularnych rozmiarach od 125 do 150 mm.

Marką godną uwagi jest również Abranet, która w swojej ofercie posiada arkusze siatkowe, które mogą być wykorzystywane do różnych powierzchni. Mogą one być spokojnie stosowane przez osoby, które działają w przemyśle samochodowym.

Wszyscy majsterkowicze wiedzą, że wybór materiału ściernego przesądzi o końcowym efekcie. Zbyt duże ziarna sprawią, że usłojenie nie będzie tak bardzo widoczne, a jego estetyka będzie znacznie na niższym poziomie. Warto stopniować wykorzystywany materiał tak, aby ostatecznie móc być zadowolonym z efektu. Krążki ścierne mają również różne liczby otworów np. 6, 9, dlatego mogą być wykorzystywane do różnych celów. Na stronie meblopol24.pl jest zamieszczona oferta firmy, która posiada w sprzedaży wiele artykułów dla majsterkowiczów, stolarzy i nie tylko.

Data dodania: 14-11-2018
Autor: Matylda Gajewska
Źródło:DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań

KONTENERY ALIBABA

Poznań