O firmie:


Telefon: +48 62 501 54 54

Strona: https://www.ulisses.pl/pl/

Nazwa: ULISSES Sp. z o.o.

Adres: Górnośląska 69A

Miejscowość: Kalisz

Kod pocztowy: 62-800
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Polskie prawo nakłada na przedsiębiorców szereg obowiązków związanych z ewidencjonowaniem przychodów i rozchodów oraz tworzeniem opartych na zgromadzonych informacjach raportów przesyłanych do odpowiednich instytucji kontrolnych. Wymogi te, zawarte w aktach prawnych, dotyczą każdej firmy, bez względu na zakres prowadzonej działalności. Niektóre branże podlegają dodatkowym obostrzeniom. Przykładem mogą być biznesy zajmujące się produkcją, importem lub eksportem towarów objętych akcyzą. 

Przepływy towarów w przedsiębiorstwach typu składy podatkowe są wnikliwie kontrolowane. Jakiekolwiek nieprawidłowości mogą stać się podstawą do nałożenia kary administracyjnej, w szczególnych przypadkach wszczęcia postępowania sądowego z tytułu dokonania przestępstwa na tle gospodarczym. Z tego powodu wielu właścicieli ma świadomość, że konieczne jest doposażenie firmy w odpowiednie narzędzia pozwalające na sprawne, rzetelne i zgodne z obowiązującymi przepisami ewidencjonowanie zasobów.

Na potrzeby osób prowadzących działalność związaną z akcyzowaniem towarów starają się odpowiadać pracownicy ULISSES Sp. z o. o. Marka ta działa od lat na polskim rynku, dostarczając gotowe, funkcjonalne rozwiązania dla biznesów, z możliwością personalizacji. Obecnie proponuje program, dzięki któremu obowiązkowa elektroniczna ewidencja wyrobów akcyzowych przebiegnie bezproblemowo. Lista możliwości, jakie daje wspomniane narzędzie, jest dostępna online. 

Wybierając powyższą ofertę, klient zyskuje indywidualne wsparcie dla swojego biznesu. Warto potraktować taki zakup jako dobrze przemyślaną inwestycję w rozwój (rozwiązanie jest innowacyjne) oraz poprawę jakości pracy (za co z pewnością podziękują pracownicy odpowiedzialni za ewidencjonowanie asortymentu). Biorąc pod uwagę osiągane korzyści, koszt takiego nabytku szybko się zwróci. 

Elektroniczna ewidencja wyrobów akcyzowych dotyczy nie tylko przedsiębiorców. Prowadzą ją również na zasadzie podwykonawstwa także biura rachunkowe i księgowe. Kadra realizatora również zaprasza przedstawicieli jednostek zajmujących się obsługą administracyjno-podatkową do zapoznania się z przygotowaną propozycją sprzedażową. Poleca opracowane przez specjalistów programy jako faktyczną pomoc przy wykonywaniu zadań zleconych, w tym też gwarantuje bezpieczeństwo przechowywanych danych.

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

Poznań