O firmie:


Telefon: +48 665 045 010

Strona: http://www.adgeo.eu/

Nazwa: Usługi Geodezyjne adGEO Adam Dudek

Adres: Główna 6

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-005
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Właściciele nieruchomości niejednokrotnie nie mają szczegółowej wiedzy na temat swojego obiektu. Tymczasem zdarza się, że planuje się przeprowadzanie działań takich jak przykładowo podłączenie budynku do instalacji gazowej, czy też elektrycznej i potrzebne są do tego dokładne informacje dotyczące nieruchomości. Niektórzy natomiast chcą znać dokładne dane na temat własnego obiektu, a ich motywacją do tego jest ciekawość. W takich sytuacjach przydatnym rozwiązaniem okazać się może profesjonalne wsparcie z branży geodezyjnej. Taka pomoc stanowić może praktyczną opcję między innymi wtedy, gdy przeprowadza się podział nieruchomości lub chce się ustalić granice działki. Choć może się wydawać, że takie działania są stosunkowo rzadko wykonywane, w rzeczywistości istnieje szereg sytuacji, w których wsparcie z dziedziny geodezji może się świetnie sprawdzić. Z pewnością warto o tym pamiętać, planując przedsięwzięcia związane z budową nieruchomości lub też posiadanym budynkiem.

Zaangażowanie do współpracy przedsiębiorstwa o nazwie adGEO okazać się może bardzo ciekawym pomysłem dla tych, których interesuje geodezja w Poznaniu. Skorzystanie z kompleksowej oraz fachowej pomocy podmiotu może się doskonale sprawdzić zarówno w przypadku osób zajmujących się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej, jak i klientów indywidualnych będących właścicielami nieruchomości. Usługi firmy mogą się przydać tym, którzy:

  • chcą podłączyć obiekt do instalacji kanalizacyjnej
  • planują budowę obiektu
  • pragną podłączyć budynek do instalacji gazowej
  • chcą nanieść nowe obiekty na mapę
  • planują podłączyć budynek do instalacji elektrycznej
  • mają ochotę odszukać granice swojej działki
  • planują podłączyć obiekt do instalacji wodnej
  • chcą wznowić granice posiadanej działki
  • pragną poznać informacje na temat powierzchni swojej nieruchomości

Przedsiębiorstwo specjalizuje się w wykonywaniu zadań z zakresu opracowywania map wielkoobszarowych, ustalania granic, opracowywania map sytuacyjno-wysokościowych, wznawiania granic, opracowywania map pod obiekty liniowe, wytyczania budynków, wykonywania zdjęć lotniczych, wytyczania sieci uzbrojenia terenu, inwentaryzacji budynków, przeprowadzania podziałów nieruchomości, inwentaryzacji sieci uzbrojenia terenu i przygotowywania ortofotomap. Można tutaj liczyć na profesjonalną obsługę.

Data dodania: 24-03-2023
Autor: Janina Jaworska
Źródło:
http://www.adgeo.eu/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

Poznań