O firmie:


Telefon: 61 893 55 50

Strona: https://drukarkiprzemyslowe.pl/

Nazwa: Victor Ink-Jet System Service Sp. z o.o.

Adres: Poznańska 180

Miejscowość: Komorniki

Kod pocztowy: 62-052
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wybór odpowiedniej drukarki to trudne zadanie, zwłaszcza w przypadku, gdy dana osoba szuka wydajnego modelu, który będzie można wykorzystać w zakładzie przemysłowym do znakowania różnych przedmiotów. Wśród często wybieranych artykułów znajdują się maszyny atramentowe. Jak wybrać najlepszy egzemplarz?

Szczególną uwagę należy zwrócić na rozdzielczość. Określa się ją za pomocą skali DPI (im więcej punktów, tym wyraźniejszy jest obraz). Osoby planujące drukowanie skomplikowanych grafik powinny wybrać egzemplarz o jak najwyższych parametrach. Kolejną ważną kwestią jest szybkość druku. Do zakładu przemysłowego warto zakupić urządzenie, które zostało dostosowane do błyskawicznego wydruku dużej ilości materiałów czarno-białych i kolorowych.

Warto wiedzieć, że na rynku można znaleźć drukarki z:

  • głowicą – po zakończeniu drukowania głowica  wraca na miejsce, co pozwala na uszczelnienie dyszy osłoną, która ochroni tusz przed wysychaniem. Dodatkowo element czyszczący usuwa pozostałość atramentu,

  • kartridżami – głowica jest częścią kartridża, więc w przypadku zaschnięcia atramentu wystarczy go wymienić.

Wysokiej klasy, nowoczesne drukarki przemysłowe atramentowe znajdują się w ofercie firmy Victor Ink-Jet System Service. Proponowane urządzenia są wyjątkowo wydajne, zbudowane z porządnych komponentów i przystosowane do intensywnej eksploatacji w zakładach produkcyjnych, farmaceutycznych, spożywczych. Artykuły pochodzą od rozpoznawalnych w branży producentów z Niemiec, Hiszpanii i Francji. Nadają się nie tylko do tworzenia nadruków na papierze czy tekturze, ale i innych materiałach. Sprzęt jest objęty gwarancją.  Informacje na temat oferty oraz dane kontaktowe można znaleźć na stronie internetowej.

Data dodania: 07-04-2023
Autor: Janina Jaworska
Źródło:
https://drukarkiprzemyslowe.pl/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

Poznań