O firmie:


Telefon: 506 050 887

Strona: https://www.wernea-rolety.pl/

Nazwa: WERNEA ROLETY

Adres: Zachodnia 3a

Miejscowość: Swarzędz

Kod pocztowy: 62-020
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Osoby chcące chronić swoje domy, mieszkania i inne wnętrza, jak biura czy sklepy, przed nadmiernym nagrzewaniem się i nasłonecznieniem w upalne dni, mają do wyboru wiele rodzajów przesłon okiennych. Są one praktyczne, często niedrogie i łatwe w montażu (nieraz nawet można to zrobić samodzielnie), a także bardzo modne i nierzadko ozdobne. Szczególnie jednak na tle wszystkich dostępnych rozwiązań wyróżniają się rolety zewnętrzne, zwane także elewacyjnymi. W Wielkopolsce produkuje i montuje je firma opisana na stronie wernea-rolety.pl, proponując ich różne warianty - natynkowe, podtynkowe, a także nadstawne. Dlaczego warto decydować się na takie rozwiązania?

Wszystkie przesłony okienne mają swoje zalety, czy to jeśli chodzi o tekstylne plisy, dostępne nie tylko w różnych kolorach, ale też najfantastyczniejszych wzorach, czy bardzo tanie papierowe rolety wewnętrzne. Jednak nie da się ukryć, że przesłony zewnętrzne, czyli elewacyjne, mają walory, jakich przesłony wewnętrzne nie zapewniają. To nie tylko skuteczniejsza ochrona przed słońcem i światłem - jest ona szczelna, można zatem zapewnić sobie całkowite ciemności nawet w południe w słoneczny dzień (co będzie ważne dla osób pracujących w nocy i śpiących w dzień). Bardzo istotnym walorem takich rolet są też właściwości antywłamaniowe, dlatego są one często montowane przez osoby chcące chronić swój dobytek, na przykład podczas swej nieobecności. Spuszczone rolety zniechęcają do włamania, gdyż ich sforsowanie wymaga czasu, a także generuje hałas, zatem praktycznie nie da się zrobić tego niepostrzeżenie. Jest to zatem ważny element zabezpieczenia budynków - a przy tym rolety zewnętrzne z Poznania dają możliwość montażu dodatkowych zabezpieczeń.

Warto też zwrócić na duży poziom izolacji, nie tylko termicznej, ale też akustycznej. Jeśli chodzi o tę pierwszą, to nie tylko oczywista ochrona przed nagrzewaniem się pomieszczeń latem, ale też uciekaniem ciepła zimą. Można zatem istotnie zaoszczędzić na rachunkach - za klimatyzację oraz ogrzewanie. Izolację akustyczną zaś, czyli ochronę przed hałasem, docenią osoby mieszkające blisko ruchliwych ulic czy innych hałaśliwych miejsc. Montaż takich przesłon istotnie zatem zwiększa komfort korzystania z domów czy mieszkań. Jest to inwestycja, na jaką niewątpliwie warto się zdecydować, zwłaszcza że rozwiązania takie są bardzo trwałe.

Data dodania: 15-10-2023
Autor: Natasza Adamczyk
Źródło:
https://www.wernea-rolety.pl/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

Poznań