O firmie:


Telefon: 185476040

Strona: http://rolety-wg.pl/

Nazwa: WG Rolety

Adres: Jagiellońska 71

Miejscowość: Nowy Sącz

Kod pocztowy: 33-000
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Pragnąc uchronić wnętrza domu przed różnymi niepożądanymi czynnikami, takimi na przykład jak upał, chłód czy wiatr, warto pomyśleć o odpowiednich osłonach okiennych. Wiele ciekawych produktów można znaleźć w nowosądeckiej firmie od lat świadczącej profesjonalne usługi klientom z Małopolski, a także z zagranicy, np. z Czech i Słowacji.

Ponieważ firma ze strony rolety-wg.pl działa w branży od lat, wypracowała sobie już renomę. Ma własnych specjalistów, którzy śledzą wszelkie nowinki, aby jak najpełniej służyć klientom. Zamówione osłony okienne wykonywane są z wysokiej klasy materiałów odpornych na wiele czynników. Poza wspomnianymi już wyżej funkcjami, polecane przez nią rolety antywłamaniowe, dostępne też w Nowym Targu, mają też chronić domostwo przed wtargnięciem do domu nieproszonych gości. Jest to doskonałe rozwiązanie zarówno na lato, jak i na zimę, ponieważ stanowi świetną izolację termiczną i pozwala zaoszczędzić na energii zużytej do ogrzania domu i przez klimatyzację.

Rolety te dostępne są w wielu kolorach i systemach, dlatego znajdą tam odpowiednie rozwiązanie zarówno ci właściciele domów, którzy zdecydowali się na ich założenie jeszcze w trakcie budowy, jak i podejmujący taką decyzję przy remoncie, ocieplaniu domu czy po całkowitym wykończeniu elewacji. Firma ta współpracuje z wieloma zakładami usługowymi zajmującymi się montażem jej produktów i z pewnością znajdzie specjalistów, którzy zrobią to fachowo, szybko i czysto. 

Poza zewnętrznymi roletami przedsiębiorstwo to może zaoferować mnóstwo pięknych, nowoczesnych osłon okiennych do wnętrz prywatnych i biurowych. Wystarczy tylko przejrzeć asortyment, a w razie trudności z wyborem skontaktować się ze specjalistami producenta.

Data dodania: 10-12-2021
Autor: Natan Grabowski
Źródło:
http://rolety-wg.pl/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Tarnów

GALECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Balice

Adwokat Maciej Rodacki

Kraków