O firmie:


Telefon: 12 656-70-88

Strona: https://amc.net.pl/

Nazwa: Zakład Robót Górniczych i Wysokościowych "AMC"

Adres: Mników 389

Miejscowość: Morawica

Kod pocztowy: 32-084
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Podczas projektowania budynku mieszkalnego czy komercyjnego warto uwzględnić w planowanych działaniach i kosztach kwestię odpowiedniego zabezpieczenia obiektu. Mowa tutaj głównie o antykorozji stali czy elementów betonowych, które są w szczególności narażone na negatywne działanie czynników zewnętrznych. Bez odpowiedniej ochrony powstające uszkodzenia będą niestety się pogłębiać, co z kolei stanowi niemałe zagrożenie dla użytkowników danej nieruchomości. Warto także mieć na uwadze wysokie koszty ewentualnego remontu obiektu w sytuacji, gdy znaczna część zewnętrznej konstrukcji uległa korozji.

Działania antykorozyjne powinny zostać przeprowadzone przez specjalistyczną i doświadczoną firmę posiadającą odpowiedni sprzęt. Krakowska marka AMC działa w branży od lat i specjalizuje się w zabezpieczaniu konstrukcji stalowych oraz betonowych przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi. Tego typu usługa gwarantuje długą żywotność i trwałość budynku oraz wpływa na bezpieczeństwo i komfort wszystkich użytkowników nieruchomości. Ponadto w ofercie małopolskiej marki można znaleźć specjalną usługę hydroizolacji, dzięki której budynek nie jest narażony także na działanie wody. Zakres świadczonych prac jest oczywiście zależny od rodzaju zabezpieczanej konstrukcji oraz jej lokalizacji.

Jeśli budynek już stoi i właściciel nie wie, czy podczas budowy zostały przeprowadzone prace antykorozyjne, to zawsze może skorzystać z dodatkowej usługi polegającej na inspekcji stanu technicznego nieruchomości. Tego typu ekspertyzy są również wykonywane przez pracowników krakowskiego przedsiębiorstwa. Warto więc zapoznać się z całą proponowaną ofertą kierowaną do firm zlokalizowanych w Małopolsce i nie tylko.

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Tarnów

GALECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Balice

Adwokat Maciej Rodacki

Kraków