O firmie:


Telefon: 22 811 11 27

Strona: https://www.zar-kar.com.pl/

Nazwa: ŻAR & KAR ABC Nowych Wnętrz

Adres: Siedzibna 39

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-001
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Firma ŻAR - KAR wykonuje zabudowy balkonów, zaliczające się równocześnie do funkcjonalnych i designerskich. Usługa jest realizowana od wykonania projektu, poprzez realizację i montaż. Klienci, którzy decydują się na takie zamówienie wiedzą więc, że w jednym miejscu mogą załatwić wszystko. O tym, że zabudowa balkonów w Warszawie jest zrobiona profesjonalnie świadczy chociażby to, że w całości dany system ma nadaną specjalną certyfikację. 

Każdy taki system zabudowy składa się z okien i drzwi aluminiowych, z powierzchnią lakierowaną. Taka konstrukcja będzie doskonale się prezentowała przez długi czas oraz nie ulegnie zniszczeniu, ponieważ jest odpowiednio zabezpieczona. Nie dojdzie do korozji, wobec czego zabudowy nie będzie trzeba odnawiać. Klienci samodzielnie decydują o tym, czy balkony mają mieć system ramowy albo bezramowy. Jeśli zaś nie do końca są przekonani, jaką wersję wybrać, to finalnie w podjęciu decyzji pomogą im zaangażowani pracownicy. 

Szczególnie chętnie wybierane są ramowe zabudowy balkonów, z rozsuwającymi się oknami oraz ścianami. Eksperci to rozwiązanie polecają zwłaszcza do pomieszczeń, w jakich nie ma potrzeby ogrzewania. Systemy bezramowe zalecane są natomiast do bloków mieszkalnych. Okna w nich są wykonane z odpornego na zniszczenia szkła hartowanego, co spełnia wymogi budownictwa wielorodzinnego. Na stronie firmy można sprawdzić wszystkie realizacje, jakie firma zrealizowała do tej pory i przekonać się, że prezentują się nowocześnie. 

Oferowane zabudowy są bardzo praktyczne, a ich największe walory to:  

  • zabezpieczenie domu przed zanieczyszczeniami, 
  • ochrona przed włamaniem,
  • powiększenie metrażu mieszkania, 
  • wprowadzenie odpowiedniej ilości promieni słonecznych do domu. 
Data dodania: 29-06-2022
Autor: Tomasz Kwiatkowski
Źródło:
https://www.zar-kar.com.pl/zabudowa-balkonow


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa

pogotowie-komputerowe24h.pl

Warszawa