O firmie:


Telefon: 509 445 744

Strona: https://www.zimexscapa.com.pl/

Nazwa: ZIMEX SCAPA Import-Export

Adres: Adama Kręglewskiego 9A

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-248
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Może się wydawać, że taśmy wykonane z polichlorku winylu to produkt bardzo specjalistyczny, na który zapotrzebowanie zgłaszają wyłącznie zakłady produkcyjne czy firmy elektryczne. Okazuję się jednak, że takie taśmy mają szereg różnorodnych zastosowań i przydatne mogą okazać się w każdym domu.

Do czego można wykorzystać takie taśmy?

Okazuje się, że taśmy tego rodzaju są niezwykle pożądane nie tylko w przedsiębiorstwach, ale również znajdują ogromne zastosowanie w gospodarstwach domowych.  Można je wykorzystać na przykład do zabezpieczenia kabli, czy do zamaskowania różnych ubytków. Możliwości jest naprawdę wiele. Jest to produkt niezwykle wytrzymały, między innymi właśnie z tego względu cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów.

Na co zwracać uwagę wybierając taśmy z polichlorku winylu?

Wybierając takie taśmy, warto wziąć pod uwagę kilka czynników. Taśma PCV powinna być przede wszystkim:

  • wysokiej jakości,
  • w przystępnej cenie,
  • odporna na zarysowania, warunki atmosferyczne czy chemikalia,
  • dobrze przylegająca do powierzchni.

Wszystkie produkty, jakie można znaleźć na stronie zimexscapa.com.pl, posiadają wyżej wymienione właściwości.  Taśmy oferowane przez dystrybutora są elastyczne oraz niezwykle trwałe. Niestraszne są im żadne warunki atmosferyczne. Dzięki zastosowaniu wysokich wymogów jakościowych taśmy spełniają najostrzejsze kryteria bezpieczeństwa.

Na jaki produkt warto się zdecydować?

Jeżeli ktoś stoi przed wyborem taśmy izolacyjnej, to powinien produkt dobierać głównie pod kątem swoich potrzeb. Dostępne są taśmy w różnych rozmiarach i o różnej długości rolki. Najwęższe rolki mają dziewięć milimetrów, natomiast najszersze pięć centymetrów. Taka różnorodność asortymentu pozwala na wybranie optymalnego produktu. Warto zwrócić uwagę na szeroki zakres temperatur, w jakich mogą być stosowane taśmy. Skala wynosi od 0 do 90 stopni. Dzięki temu taśmy bez przeszkód mogą być stosowane na zewnątrz, jak również w pomieszczeniach. Mocny klej sprawia, że raz przyklejona taśma, będzie się trzymała przez długi czas.

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

Poznań