O firmie:


Telefon: 601813339

Strona: https://jztl.pl/

Nazwa: Ziobrowski Tax & Law

Adres: Plac Grzybowski 10

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-104
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Coraz większa liczba przedsiębiorców decyduje się na podjęcie współpracy z zaufanym adwokatem, który oprócz wsparcia prawnego, świadczy również usługo doradcze z zakresu prawa podatkowego. Warszawska kancelaria Ziobrowski Tax&Law specjalizuje się w:

  • doradztwie podatkowym i prawnym,
  • reprezentowaniu klienta podczas kontroli urzędowych i toczących się postępowań karno - skarbowych i karno - gospodarczych,
  • optymalizacji podatkowej,
  • doradztwie dla start-upów,
  • obsłudze spółek zarejestrowanych za granicą.

Wszystkie podejmowane działania mają na celu obniżyć koszty prowadzonej działalności, z zachowaniem obowiązujących przepisów (krajowych i zagranicznych). Doświadczony adwokat znający podatki i możliwe ulgi czy zwolnienia, jest w stanie doradzić klientowi we wszystkich podejmowanych decyzjach. Mowa tutaj o m.in. wyborze formy opodatkowania czy zatrudnienia, a nawet restrukturyzacji spółki czy zmianie rezydencji podatkowej. Przedstawiciele kancelarii śledzą na bieżąco wszelkie zmiany, aby móc stale wspierać obsługiwanych klientów i dokonywać korzystnych optymalizacji.

Reprezentowanie klienta przed organami administracyjnymi

Dla większości przedsiębiorców, kontrole skarbowe czy ZUS stanowią spory problem i wiążą się z ogromnym stresem. Nawet jeśli właściciel firmy działa zgodnie z obowiązującym prawem, to i tak toczące się postępowania są problematyczne i czasochłonne. Na szczęście, adwokaci warszawskiej kancelarii mogą podjąć się reprezentowania przedsiębiorcy przed organami administracyjnymi, ścigania czy sądem. Przedstawiciele zajmą się również przygotowaniem wszelkich niezbędnych wniosków i dokumentów w celu maksymalnego skrócenia czasu trwania określonego postępowania. Adwokaci będą także wspierać pracowników firmy, którzy odpowiadają za prowadzenie księgowości. 

Jak rozpocząć współpracę z kancelarią?

Klienci mogą skorzystać jedynie z pojedynczych konsultacji, podczas których poznają możliwe rozwiązania i działania niezbędne do podjęcia dla określonej sprawy. Inni z kolei potrzebują stałego wsparcia prawnego i podatkowego - tutaj najlepiej skontaktować się z adwokatem i ustalić szczegóły.

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa

pogotowie-komputerowe24h.pl

Warszawa